Twoja cena288 PLN
Cena wyjściowa411 PLN
Oszczędzasz123 PLN
TOWAR NIE JEST DOSTĘPNY
kolory:
zielony czarny
objem pas biodrowy peleryna wodoodporny elementy odblaskowe ETS
 • Opis:

  Plecaka Menic nie zaskoczy nawet najtrudniejsze zadanie. Ma wystarczającą wewnętrzną przestrzeń, gdzie można zmieścić wszystko, czego potrzeba na długi weekend. Zatem szczególnie nadaje się do wszechstronnych wędrówek i różnych zajęć na świeżym powietrzu. Nowoczesne wzornictwo i wysokiej jakości materiały które zostały wykorzystane w plecaku Menic, wpłynęły na to, że jest on odporny na wpływy zewnętrzne i oczywiście wygodny.
  Plecak Menic posiada: system pleców ETS ze wzmocnieniem z polietylenu, oddychająca wyściółka na anatomicznie ukształtowanym ramieniu i szelkach naramiennych, 1 komora główna z oddzielnym dostępem od dołu, pasy klatki piersiowej i lędźwiowej, uchwyt na kijki lub inne wyposażenie, regulowana górna pokrywa z zewnętrzną kieszenią, elastyczne boczne kieszenie, elastyczna kieszeń przednia, płaszcz przeciwdeszczowy, elementy odblaskowe.
 • Główne zalety:

  anatomicznie ukształtowany system nośny ze wzmocnieniem duraluminiowym,
  oddychająca wyściółka na anatomicznie ukształtowane pasy naramienne i pas lędźwiowy,
  1 komora główna z osobnym dolnym dostępem,
  boczne i dolny pas kompresyjny,
  pas na klatce piersiowej,
  szlufki na kijki trekkingowe i inne urządzenia,
  regulowana pokrywa z kieszenią wewnętrzną i zewnętrzną,
  elastyczne kieszenie boczne,
  przednia elastyczna kieszeń,
  przystosowanie do worka wodnego,
  peleryna przeciwdeszczowa,
 • Zastosowanie:

  Uniwersalny plecak do użytku na wyprawy w teren, idealny do wszelkiej turystyki.
 • Materiały:

  Materiał zewnętrzny: 250T Nylon Ripstop Zgredek z wodoodpornym wykończeniem:
  Lekkie i oddychające włókna syntetyczne o wystarczającej wytrzymałości i elastyczności. Są również bardzo odporne na promieniowanie UV. Dodatkowo są one wzmocnione edycją materiału RIPSTOP. Tkanina tkana za pomocą tej technologii zapobiega uszkodzeniom mechanicznym, a jeśli występuje, zatrzymuje ją od dalszej spontanicznej propagacji.

  System nośny:
  Formowanie EVA
  To jest formowanie wykonane z materiału EVA. Jego wielką zaletą jest pamięć kształtu, dzięki której plecak dopasowuje się bezpośrednio do pleców i jest idealnie i trwale osadzony.
  ETS THERMOFORMED SYSTEM (ETS)
  Anatomicznie ukształtowany system pleców, który został opracowany, aby otoczyć plecy i umożliwić dobrą wentylację powietrza w tym obszarze. Zastosowany materiał zewnętrzny EVA jest bardzo wygodny w dotyku i ma doskonałą pamięć kształtu. W ten sposób dopasowuje się dokładnie do kształtu plecaka plecaka. Stabilność tej konstrukcji zapewnia wzmocnienie z polietylenu w kształcie litery "Y".
 • Specyfikacja:

  WAGA 1680 g
  POJEMNOŚĆ 50 l
  WYMIARY 56 × 25 × 27 cm
  WYPOSAŻENIE 250T Ripstop Nylon Dobby z wodoodporną powłoką